Od 2001 roku gabinet stomatologiczny Dental-Med mieści się przy ulicy Rynek 16 w Żelechowie (sprawdź na mapie). Doskonała lokalizacja, tuż obok przystanku autobusowego PKS, miejsca parkingowe przy wjeździe od ulicy Rynek sprawiają, że jesteśmy łatwo dostępni dla wszystkich, którzy chcą dbać o swój zdrowy i piękny uśmiech.

Najważniejszymi celami jakie z powodzeniem realizujemy są zdrowie i zadowolenie naszych pacjentów. Indywidualne podejście sprawia, że każdy pacjent jest dla nas wyjątkowy, a efektywna współpraca zapewnia optymalne rezultaty leczenia.

Pracujemy również z najmłodszymi pacjentami, także w obszarze profilaktyki. Uczestniczymy w wielu akcjach, których celem jest poprawa stanu zębów u dzieci, zapobiegania próchnicy, profilaktyka ortodontyczna oraz poprawa wizerunku stomatologa wśród dzieci i rodziców

Nasz profesjonalizm i zaangażowanie potwierdzają:

Nasi lekarze to wybitni specjaliści w swoich dziedzinach od Ciebie zależy z którym z nich chcesz się spotkać.

Lek. dent. Joanna Stępień

Lek. dent. Joanna Stępień

Ukończyła na Akademi Medycznej w Lublinie w 2001 roku. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, trudnych przypadkach leczenia kanałowego, protetyce, stomatologii estetycznej, prowadzi również konsultacje ortodontyczne. Ceni specjalistyczne podejście do problemów pacjenta. Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego

Lek. dent. dr n. med. Agata Chromińska-Senderowska

Lek. dent. dr n. med. Agata Chromińska-Senderowska

Ukończyła studia na I Wydziale Lekarskim z Oddziałem Stomatologicznym UM w Lublinie. Od 2013 roku związana z Katedrą i Zakładem Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii UM w Lublinie. Ukończyła studia doktoranckie z dziedziny chirurgii stomatologicznej. W trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej. Stale rozwija się z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantoprotetyki oraz medycyny estetycznej w obrębie twarzy. Prywatnie pasjonatka aktywnego wypoczynku w górach i nad morzem

Lek. dent. Dominik Odalski

Lek. dent. Dominik Odalski

Ukończył studia na kierunku lekarsko-dentystycznym na UM w Lublinie. Zajmuje się leczeniem dzieci i dorosłych w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji i chirurgii. Stale doskonali swoje umiejętności poprzez udział w licznych szkoleniach i konferencjach. W pracy najbardziej ceni zadowolenie swoich pacjentów.

Lek. dent. Dmitri Davydov

Lek. dent. Dmitri Davydov

Ukończył Akademię Medyczną w Lublinie w 2002 r. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Polsce oraz Portugalii i Białorusi. Jego specjalności to:, protetyka, chirurgia, stomatologa zachowawcza z endodoncją oraz endodoncja mikroskopowa, której uczył się w Moskwie. Jego pasją są podróże.

Lek. dent. Katarzyna Radko

Lek. dent. Katarzyna Radko

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach stomatologicznych. Moje szczególne zainteresowania to stomatologia zachowawcza, endodoncja oraz pedodoncja(stomatologia dziecięca). W codziennej praktyce stosuję indywidualne podejście do pacjenta, dzięki czemu zdobywam zaufanie wielu, nawet najbardziej wymagających pacjentów. Ponadto specjalizuję się w leczeniu w sedacji wziewnej (gaz rozweselający), dzięki czemu nawet najmniejszy pacjent nie odczuwa lęku ani strachu podczas wizyty co pozwala bezpiecznie i dokładnie przeprowadzić zabieg leczenia zębów. Prywatnie miłośniczka podróży, książek oraz kina.

Lek. dent. Dorota Kowalczyk

Lek. dent. Dorota Kowalczyk

Ukończyła Akademię Medyczną w Lublinie w 1998 roku. Od momentu ukończenia studiów stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach praktycznych prowadzonych przez niedoścignione, krajowe i zagraniczne autorytety w tej dziedzinie.

Od lat specjalizuje się w nowoczesnej ortodoncji, nastawionej głównie na leczenie bez usuwania zębów. Jej profesjonalizm i kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty i dyplomy.

Lek. dent. Patryk Kasprzak

Lek. dent. Patryk Kasprzak

Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Staż podyplomowy odbył w Mazowieckim Centrum Stomatologii. Uczestniczy w kursach i szkoleniach ciągle podnosząc kwalifikacje zawodowe. Interesuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz pedodoncją. Indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz pasja z jaką oddaje się stomatologii sprawia, że wizyta w gabinecie staje się przyjemnością.

Lek. dent. Katarzyna Zionkowska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Odbyła staż podyplomowy w Poradni Stomatologicznej Hospicjum dla Dzieci im. „Małego Księcia” w Lublinie. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji i chirurgii stomatologicznej u dzieci oraz dorosłych. Uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach, z których wiedzę wykorzystuje podczas leczenia, zapewniając wysoki poziom usług. Na wizytach jest cierpliwa, dokładna oraz dba o komfort pacjentów. W czasie wolnym lubi czytać książki, jeździć na rowerze i wędrować po górach.