Od 2001 roku gabinet stomatologiczny Dental-Med mieści się przy ulicy Rynek 16 w Żelechowie (sprawdź na mapie). Doskonała lokalizacja, tuż obok przystanku autobusowego PKS, miejsca parkingowe przy wjeździe od ulicy Rynek sprawiają, że jesteśmy łatwo dostępni dla wszystkich, którzy chcą dbać o swój zdrowy i piękny uśmiech.

Najważniejszymi celami jakie z powodzeniem realizujemy są zdrowie i zadowolenie naszych pacjentów. Indywidualne podejście sprawia, że każdy pacjent jest dla nas wyjątkowy, a efektywna współpraca zapewnia optymalne rezultaty leczenia.

Pracujemy również z najmłodszymi pacjentami, także w obszarze profilaktyki. Uczestniczymy w wielu akcjach, których celem jest poprawa stanu zębów u dzieci, zapobiegania próchnicy, profilaktyka ortodontyczna oraz poprawa wizerunku stomatologa wśród dzieci i rodziców

Nasz profesjonalizm i zaangażowanie potwierdzają:

Nasi lekarze to wybitni specjaliści w swoich dziedzinach od Ciebie zależy z którym z nich chcesz się spotkać.

Lek. dent. Joanna Stępień

Lek. dent. Joanna Stępień

Ukończyła na Akademii Medycznej w Lublinie w 2001 roku. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, trudnych przypadkach leczenia kanałowego, protetyce, stomatologii estetycznej. Ceni specjalistyczne podejście do problemów pacjenta. Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego

Lek. dent. dr n. med. Agata Chromińska-Senderowska

Lek. dent. dr n. med. Agata Chromińska-Senderowska

Ukończyła studia na I Wydziale Lekarskim z Oddziałem Stomatologicznym UM w Lublinie. Od 2013 roku związana z Katedrą i Zakładem Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii UM w Lublinie. Ukończyła studia doktoranckie z dziedziny chirurgii stomatologicznej. W trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej. Stale rozwija się z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantoprotetyki oraz medycyny estetycznej w obrębie twarzy. Prywatnie pasjonatka aktywnego wypoczynku w górach i nad morzem

Lek. dent. Dominik Odalski

Lek. dent. Dominik Odalski

Ukończył studia na kierunku lekarsko-dentystycznym na UM w Lublinie. Zajmuje się leczeniem dzieci i dorosłych w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji i chirurgii. Stale doskonali swoje umiejętności poprzez udział w licznych szkoleniach i konferencjach. W pracy najbardziej ceni zadowolenie swoich pacjentów.

Lek. dent. Dmitri Davydov

Lek. dent. Dmitri Davydov

Ukończył Akademię Medyczną w Lublinie w 2002 r. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Polsce oraz Portugalii i Białorusi. Jego specjalności to:, protetyka, chirurgia, stomatologa zachowawcza z endodoncją oraz endodoncja mikroskopowa, której uczył się w Moskwie. Jego pasją są podróże.

Lek. dent. Katarzyna Radko

Lek. dent. Katarzyna Radko

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach stomatologicznych. Moje szczególne zainteresowania to stomatologia zachowawcza, endodoncja oraz pedodoncja(stomatologia dziecięca). W codziennej praktyce stosuję indywidualne podejście do pacjenta, dzięki czemu zdobywam zaufanie wielu, nawet najbardziej wymagających pacjentów. Ponadto specjalizuję się w leczeniu w sedacji wziewnej (gaz rozweselający), dzięki czemu nawet najmniejszy pacjent nie odczuwa lęku ani strachu podczas wizyty co pozwala bezpiecznie i dokładnie przeprowadzić zabieg leczenia zębów. Prywatnie miłośniczka podróży, książek oraz kina.

Lek. dent. Dorota Kowalczyk

Lek. dent. Dorota Kowalczyk

Ukończyła Akademię Medyczną w Lublinie w 1998 roku. Od momentu ukończenia studiów stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach praktycznych prowadzonych przez niedoścignione, krajowe i zagraniczne autorytety w tej dziedzinie.

Od lat specjalizuje się w nowoczesnej ortodoncji, nastawionej głównie na leczenie bez usuwania zębów. Jej profesjonalizm i kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty i dyplomy.

Lek. dent. Patryk Kasprzak

Lek. dent. Patryk Kasprzak

Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Staż podyplomowy odbył w Mazowieckim Centrum Stomatologii. Uczestniczy w kursach i szkoleniach ciągle podnosząc kwalifikacje zawodowe. Interesuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz pedodoncją. Indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz pasja z jaką oddaje się stomatologii sprawia, że wizyta w gabinecie staje się przyjemnością.

Lek. dent. Katarzyna Zionkowska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Odbyła staż podyplomowy w Poradni Stomatologicznej Hospicjum dla Dzieci im. „Małego Księcia” w Lublinie. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji i chirurgii stomatologicznej u dzieci oraz dorosłych. Uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach, z których wiedzę wykorzystuje podczas leczenia, zapewniając wysoki poziom usług. Na wizytach jest cierpliwa, dokładna oraz dba o komfort pacjentów. W czasie wolnym lubi czytać książki, jeździć na rowerze i wędrować po górach.